Urządzenia do fali uderzeniowej – zastosowanie w medycynie

Urządzenia do fali uderzeniowej – zastosowanie w medycynie

Wszystko o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest stosowana i dlaczego ?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, co daje nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, takich jak bóle w okolicy bioder, zapalenie ścięgien, zespół bolesnego barku czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, co umożliwia przeprowadzenie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]