Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Jeżeli interesujesz się korygowaniem wad wzroku, koniecznie kliknij tu.

Dobry wzrok to gwarancja wysokiego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się dokuczliwych i często groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto może zgłosić się na zabieg korygowania wad wzroku?

Korekta wzroku – procedura bezpieczna oraz nieinwazyjna

Do niedawna korygowanie wad wzroku ograniczało się do noszenia soczewek kontaktowych albo okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże nowoczesne techniki korekcji pozwalające na leczenie jaskry, presbiopii, nadwzroczności, a także wielu rzadszych schorzeń. Nadzwyczaj rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku znamionująca się wysoką efektywnością. Laserowa korekcja wzroku jest bezpieczna i nieinwazyjna, a pacjent błyskawicznie wraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, w której zatrudniona jest biegła kadra medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta pomoże postawić diagnozę, wybrać adekwatną metodę leczenia, a następnie skorygować wadę wzroku. Specjaliści pracujący w klinice okulistycznej dysponują najnowocześniejszymi aparatami diagnostycznymi, zatem są w stanie rozpoznać nawet najrzadsze dolegliwości oczu.

Z jakimi przypadłościami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne podejmują się również leczeniem innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Najnowsze techniki jego leczenia polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź modelowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided. Poza tym specjaliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący testem użytecznym w ujawnianiu stanów zapalnych, jaskry oraz pozostałych uciążliwych chorób. W klinice okulistycznej tworzy się także mapy rogówki – jest to konieczne przed operacją zaćmy i innymi zabiegami laserowymi. Korygowanie wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści radzą sobie też z innymi przypadkami, jak przykładowo pozbyciem się kaszaków czy ciała obcego z oka.

Nasze dane:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]