Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Szukasz porady polskiego psychologa w UK? Skieruj się tu.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracji właściwie zanikło, lecz ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć szereg problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach oraz związana z tym rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym kraju, generują wiele problemów, którym naprawdę ciężko jest podołać. Separacja z bliskimi często powoduje ogromny stres. Ponadto nieraz dochodzą również kłopoty z integracją z nowymi współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie należy bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane podczas rozmowy będą powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich kłopotów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339