Szukasz nowoczesnych mebli biurowych? Sprawdź ofertę marki BALMA

Szukasz nowoczesnych mebli biurowych? Sprawdź ofertę marki BALMA

Producent mebli biurowych Poznań - pełną ofertę sprawdzisz na www.balma.pl.

Dawno już porzucono pogląd, że jedynym zadaniem mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Współcześnie projektując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy w prywatnym home office kierujemy się tym, by meble które w nim ustawimy odznaczały się też przyjemnym dla oka designem i ergonomią. Meble spełniające wszystkie te cechy można znaleźć w portfolio Fabryki Mebli BALMA S.A. z Poznania, która od lat 80-tych XX w. tworzy wysokiej jakości meble biurowe na rynek polski oraz zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe innymi słowy jakie?

Czym wyróżniają się nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które odpowiadają na wszystkie potrzeby użytkownika. Pozwalają one na doskonałą organizację tasków stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Przy tym wyróżnia je najwyższa jakość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat również przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Taki poziom trwałości mebli możliwy jest jedynie przy stosowaniu przez producenta wyśrubowanych standardów produkcji, w tym w użyciu jakościowych materiałów, chociaż nie mniejszą rolę pełni tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż funkcjonalności z pięknem. Wszak mebel będący najważniejszym elementem przyjaznej przestrzeni biura musi mieć opcję przystosowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, lecz nie powinien w tym samym czasie zaburzać estetyki otoczenia. W biurze przebywa się przez 8 godzin dziennie, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest skuteczność jego pracy. Ponad to, to jak wygląda jest pośrednio wizytówką firmy, która wiele może o niej zakomunikować potencjalnemu partnerowi na długo przed podjęciem decyzji o kooperacji.

Oferta polskiego producenta mebli biurowych z Poznania

Spółka BALMA z Poznania w swoim portfolio mebli ma w zasadzie wszystko co niezbędne do wyposażenia biura. Nie licząc standardowego wyposażenia jak biurka, stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne i regały, u tego producenta mebli biurowych kupić można też parawany i ścianki dzielące przestrzeń pracy na mniejsze obszary, taborety czy hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, a nawet kwietniki wpisujące się w estetykę nowoczesnego biura. Istotną częścią oferty spółki BALMA są praktyczne biurka i stoły z opcją regulacji wysokości blatu. Przy takim biurku użytkownik w mgnieniu oka może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, co w rezultacie minimalizuje ryzyko przewlekłego ból pleców.

Nasze dane:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]