Mebel niezbędny w każdym mieszkaniu – nowoczesny stół drewniany

Mebel niezbędny w każdym mieszkaniu – nowoczesny stół drewniany

Więcej o designerskich stołach na https://stfurniture.com/produkty/meble/stoly/.

Czy ustawiony w jadalni, w kuchni bądź w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił najistotniejszy mebel w domu. Tym samym kupując stół trzeba brać pod uwagę nie tylko jego optymalny design, ale też jego jakość.

Stół w mieszkaniu wyzwala potrzebę interakcji pomiędzy bliskimi

W salonie przebywamy przez najwięcej wolnego czasu i tam też najczęściej się odprężamy, niemniej jednak to stół w kuchni jest rzeczywistym centralnym punktem mieszkania. Godziny spędzone na wspólnym spożywaniu śniadań i obiadów z najbliższymi silnie przyczyniają się do wzmocnienia relacji rodzinnych oraz przyjacielskich. Stół jednoczy, ponieważ umożliwia bliskość dużej ilości osób na mikroprzestrzeni, co w konsekwencji rozbudza potrzebę komunikacji między członkami rodziny. Wskazane jest zorganizować mieszkanie tak, aby wytyczyć w nim punkt na położenie stołu z dala np. od odwracającego uwagę telewizora. Przy takiej aranżacji nie tylko codzienne posiłki, ale także przyjęcia urodzinowe czy bożonarodzeniowe umożliwią wszystkim skupić się na tym co w owej momencie jest najważniejsze, a więc kontakcie z rodziną i ze znajomymi. Liczne badania dowodzą poza tym, że posiłek przy stole pozwala wypracować prawidłowe nawyki żywieniowe też u dzieci. Przy stole spożywamy posiłki bez stresu czy pośpiechu, na co bezpośredni wpływ ma, rzecz jasna, styczność z najbliższymi.

Imponujące wzornictwo i wytrzymałość – zalety rzemieślniczych stołów

Stół do kuchni czy jadalni powinien być solidny. Będzie przecież codziennie wykorzystywany, nierzadko nie tylko zjeść posiłek, ale także jako miejsce nauki, zrealizowania jakichś prac, które wymagają sporego płaskiego blatu czy nawet do zabawy, np. gry w warcaby lub w planszówki i układania konstrukcji z klocków z maluchami. Współczesne designerskie stoły rzemieślnicze od nagradzanych projektantów charakteryzują się ogromną trwałością, oryginalnym wyglądem jak również naturalnością materiałów użytych do ich wytworzenia (między innymi drewno orzechowe oraz dębowe), których na darmo szukać w ofercie sieciowych salonów meblowych. Projektanci designerskich stołów oferują dodatkowo stoły rozkładane, użyteczne w razie okolicznościowych spotkań w dużej grupie rodzinnym. Zamawiając nowoczesny stół z litego drewna mamy gwarancje, iż kupujemy mebel, który przeżyje lata. Mamy jednocześnie opcję jego personalizacji, a w konsekwencji lepszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim pragniemy zaaranżować pomieszczenie.

Nasze dane:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]