Kuchnia na wymiar, czy zabudowa modułowa? Co wybrać?

kuchnia na wymiar

Kuchnie na zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje negatywy i atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można swobodnie zainstalować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, które potrzebują szybko i bez trudu urządzić własną kuchnię. Są jakkolwiek przeważnie mniej elastyczne aniżeli kuchnie na zamówienie oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niebanalne wnętrze oraz konkretne wymagania internautów w dużym stopniu ograniczają atuty kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na zamówienie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest także dobrym rozwiązaniem, jeśli pragnie się uzyskać unikalny oraz niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia i idealnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, zgrabnych i nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa bądź okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na indywidualne zlecenie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Nasze dane:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]