Zabudowy samochodowe na zamówienie – zamów je u polskiego producenta

Zabudowy samochodowe na zamówienie – zamów je u polskiego producenta

Sektor transportu ciągle się rozwija, między innymi z powodu globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków importu oraz eksportu. Z tego powodu potrzebuje również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, głównie tych związanych z modernizacją procesów przewozu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na zapotrzebowanie nieprzerwanie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby korzystania z wózka widłowego) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To także producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii, jak i oddziałów specjalnych. W produkcji używane są tylko materiały najwyższej klasy, dostarczane przez sprawdzonych partnerów. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzydzieści lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na konstruowanie coraz to lepszych projektów na najwyższym poziomie, co potwierdza m.in. sukces chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do transportu niezwykle trudnych ładunków.

Producent przyczep – serwis w w punktach ASO oraz w zakładzie w Malni

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym zakładzie w mieście Malnia bądź w kilku punktach ASO), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje dokonywane są na obszarze całej UE w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o wygodę nabywców, którzy decydują się na serwis samodzielnie. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne od ręki, co minimalizuje okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w znacznym stopniu usprawnia to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Źródło fotografii – gniotpol-trailers.com.