Rekomendowany fotograf Google – wirtualne spacery wysokiej jakości

Rekomendowany fotograf Google – wirtualne spacery wysokiej jakości

Skieruj się tutaj, aby skontaktować się z rekomendowanym fotografem Google Kraków.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca przygotowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się profesjonalizmem. Żeby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto wybrać fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy jakościowe panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy niepoprawnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może też legitymować się szczególnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest zawodowcem w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]