Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ dowiesz się, jak zamówić pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort korzystania z niego do znalezienia potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, że każda firma pragnie obecnie być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie znaczy, że klienci nas znajdą – istotna jest wszak obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo niedużych firm, funkcjonujących jedynie na określonym obszarze czy też wręcz w jednym mieście, na przykład w Wrocławiu albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów stosują przeważnie frazy lokalne, innymi słowy zawierających nazwę danej miejscowości, jak np. “ciastkarnia kraków”, “sklep odzieżowy kraków” lub “hydraulik kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na zademonstrowanie swoich usług docelowym odbiorcom, przebywającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż działania SEO zorientowane są na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron internetowych i optymalizacja, pozycjonowaniem od prawie 15 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building oraz poprawę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać codziennie efekty pozycjonowania.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]