Profesjonalne sprzątanie grobów

Profesjonalne sprzątanie grobów

Chcesz zlecić sprzątanie grobów Kraków? Skieruj się tutaj.

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby położone są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli montaż ławeczek lub pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które musimy zapłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą w szczególności od zakresu usług – gdy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co cztery tygodnie, musimy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu zł rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty uzależnione są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]