Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Chcesz poznać więcej szczegółów o organizacji wesel w Krakowie? Skieruj się na lastrada.pl.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, wesela czy chrzty, od lat przestały być organizowane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę wymyślić menu, a następnie naszykować i podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa przewidziane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć wysokie zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na profesjonalnych kelnerów i kucharzy

Organizowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na rozsyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór wystroju sali oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zamówienia wystarczającej ilości zakąsek i napojów serwowanych podczas zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który urzeknie gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na zabawie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Goście przecież oczekują tego, by stoły były cudownie ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy były pyszne i ładnie skomponowane na talerzach, a także aby kelnerzy w profesjonalny sposób donosiła biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych szefów kuchni, kelnerów i managerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w salach.

Catering weselny – bazową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi regułami, nie tylko w kwestii aktywności dla gości, ale też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły mają ułożone wstępnie menu proponowanych dań głównych, przekąsek i trunków zgodnych z konwencją wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy lub uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient ma więc możliwość sam skomponować menu z zaproponowanych dań. Trzeba jednakże zaznaczyć, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie zamawiającego są gotowe przygotować indywidualne zestawy potraw.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]