Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu na imprezę? Wejdź na https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Sezon letni obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie imprezy w plenerze i pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego dnia w różnych miastach kraju mają miejsce konferencje, benefisy czy gale. Takie eventy muszą mieć należytą oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przyrządzane i smaczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – liczy się profesjonalizm

Masz zabukowaną salę na event lub zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie odbędzie się piknik? To wspaniale!! Teraz powinieneś postarać się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych gorących posiłków, napojów i przekąsek. Miej na uwadze, że w przypadku prestiżowych bankietów nie wystarczy ustawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu sali i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – wygodne ustawienie stołów, dopasowane dekoracje, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie docenią też, jeśli posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Czy warto korzystać z usług cateringu na imprezę?

Atutem zlecenia oferty cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje wyśmienite dania, ale także kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy będą przywiezione we wskazaną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas imprezy. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju okazją, aby obserwować z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i niewielkich. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, jakie dania, napoje i zakąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]