Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Nie czekaj! Sprawdź aktualną ofertę sal weselnych w Krakowie w dobrej cenie.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli państwo młodzi postanowią zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten specjalny dzień w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy musi uwzględnić parę bardzo ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, aby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie łatwy. Jeśli na ślub poproszeni są krewni i znajomi z odległych krańców Polski, należy szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli dekoracja stołów, przygotowanie menu i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie ślubne z olśniewającą oprawą

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić przyjęcie ślubne w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ok. 130 gości. Przyjęcie można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, iż umiejscowiony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli 30-40 minut.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]