Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

Korzystna oferta sali na 18 w Krakowie.

Na ogół w przypadku imienin, urodzin czy różnych rocznic nie organizujemy żadnych zabaw z krewnymi oraz przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednakże są takie ważne życiowe momenty, których właściwe obchodzenie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezapelacyjnie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na 18 urodziny czy wyprawić przyjęcie w mieszkaniu?

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem oddawać głos w wyborach, kupować i pić napoje alkoholowe, może założyć firmę oraz starać się o stanowiska urzędnicze. Lecz kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych tematach – dla nastolatków najistotniejsza jest możliwość urządzenia ogromnej imprezy z kolegami. Da się znów urządzić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się bardzo wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie. Dlatego lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć grupa przyjaciół postanawia urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, lecz jednocześnie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje najlepsze dania imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące miesiące można rozłożyć w nim spory namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

Lokal na osiemnaste urodziny – jakie posiłki będą najodpowiedniejsze?

Nie ukrywajmy osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli piją napoje wyskokowe. Zalecamy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a takich może nie brakować wśród obecnych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Szałowa dekoracja sali również jest niesłychanie ważna, żeby goście całkiem oddali się atmosferze imprezy. Wypada zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z wskazówek solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoły z posiłkami i napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie perfekcyjnie sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostosuje menu nie tylko do charakteru zabawy, ale również do zasobności portfela i zasobności portfela klienta.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]