Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Organizacja imprez firmowych - usługa na miarę waszych potrzeb.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne albo pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, których intencją zbudowanie głębszych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, aby świętować otrzymane nagrody, a także przeróżne gale dla wspólników biznesowych, konferencje czy szkolenia. Takie imprezy muszą być właściwie przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Gdzie zorganizować galę firmową?

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich gali, warto poszukać propozycji wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Kluczowe jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoją estetyką do klasy organizowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy marki, w czasie których celebrowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w byle jakiej sali. Warto przy takich okazjach zorganizować imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które dodatkowo podkreśli prestiż uroczystości. Natomiast jeśli na event poproszeni będą uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższej okolicy sali należy zdecydować się na lokal, zlokalizowany niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej

Podczas organizacji eventu firmowego nie można nie uwzględnić tak ważnego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom zimnych oraz ciepłych posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczone miejsce smakowitych potraw dla gości, ale dodatkowo doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest także zapewnienie gościom najlepszej obsługi. Opłaca się więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smaczne, ale i oszałamiające wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]