Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Pod tym linkiem dowiesz się wszystkiego o parkingu Kraków Balice.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]