Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Poznaj więcej szczegółów o serwisie okna.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na różnego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien źle wpływają też czynniki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]