Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

projektowanie stron www Kraków, tworzenie stron Kraków

Wygoda stron www bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Projektując witryny internetowe powinniśmy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale też przyzwyczajeniach użytkowników – kiedy nawigacja po stronie przysporzy im trudności, szybko wejdą na inną witrynę lub wybiorą usługi innej firmy. Aby zatem witryna dała nam spodziewane zyski, należy zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak prezentuje się profesjonalnie wykonana witryna? Jak zadbać, by goście nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną zasadą, którą należy kierować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych części portalu – ściągną wówczas wzrok użytkownika oraz skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej osiągnąć to można dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony równoważyły się na stronie. Ważne jest również to, by główne części witryny osadzić na osi, po której porusza się uwaga internauty – to kwestia rozwiązań od lat stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – której agencji powierzyć?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie nowoczesnej strony www nie będzie proste. W razie witryny komercyjnej nietrafionym pomysłem będzie zatem amatorskie jej przygotowanie. Chcąc zyskać pewność, że strona będzie przynosić zyski, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej firmie doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]