Catering okolicznościowy to też obsługa urodzin, ważnych rocznic i studniówek

Catering okolicznościowy to też obsługa urodzin, ważnych rocznic i studniówek

Zajrzyj w to miejsce jeżeli chcesz zamówić catering okolicznościowy.

Wkrótce nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z najbliższymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to liczne grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także poczęstować ich smacznymi trunkami i daniami. Możesz postarać się naszykować je samodzielnie, jednak przy większej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Dodatkowo to twoja uroczystość i chcesz się na niej doskonale bawić, a nie udawać kelnera bądź zamknąć się w kuchni. Z tej przyczyny organizację poczęstunku na rodzinne święta zalecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wyśmienite dania na zamówienie

Kiedy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu na wesele czy spotkaniach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było osobiste zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę dużej liczbie gości rozważała ona opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. Działo się też tak dlatego, że przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a w wielu przypadkach nawet tych większych, o ile nie łączyło się to z wynajęciem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy skorzystamy z opcji wynajęcia lokalu czy postanowimy zorganizować imprezę w swoim ogrodzie albo mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce wykwintne dania.

Catering okolicznościowy – menu na chrzciny, komunie oraz półmetki

Catering okolicznościowy to oferta skrojona na każde rodzinne święto. Zawodowi kucharze bez trudu opracują dania współbrzmiące z charakterem wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na urodziny lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa półmetków, studniówek oraz komersów. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę zalecamy zdecydować się na taką, która jest w stanie zaadaptować menu do życzeń i możliwości finansowych osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi pomagając w rozstawieniu i dekoracji stołów czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]