Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Dalsze informacje o cateringu kanapkowym na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Organizacja nawet sporego przyjęcia nie jest trudna, jeśli mamy wiele wolnego czasu na zakupy potrzebnych produktów i napojów, a także późniejsze własnoręczne przygotowanie z nich smacznych przysmaków dla uczestników zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, że trzeba rezygnować z zamiaru uczczenia ważnej rocznicy. W takim przypadku warto zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Finger food spożyjesz na stojąco sztućców

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to oferta adresowana zwłaszcza do firm, jednak decydują się na nią coraz częściej również osoby prywatne oraz różne stowarzyszenia urządzające gustowne bankiety. Polega ona na dostarczenie na bankiet posiłków typu finger food, innymi słowy maleńkich przekąsek, które można skonsumować stojąc i nie używając sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet użycia talerza – to porcja na “jeden kęs”. Finger food to głównie tartoletki warzywne i owocowe, sandwicze lub koreczki. Ten model cateringu znakomicie zdaje egzamin na imprezach, gdzie zależy nam na kontakcie zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie nieskrępowanych konwersacji, a przy tym nie sprowadza interakcji wyłącznie do osób siedzących przy wspólnym stoliku.

Catering z przekąskami – idealna opcja dla bankietów organizowanych w małych wnętrzach

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą plusy, jakie niesie zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się kłopotów z rozmieszczeniem stolików oraz stresu z usadzaniem uczestników bankietu. Schłodzone i ciepłe napoje oraz zakąski ułożone są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Jest to niezwykle przydatne zwłaszcza w mniejszych wnętrzach, gdzie użycie właściwej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Catering finger food automatycznie powoduje także, że event ma mniej poważny, bardziej wyluzowany klimat. Wypada uwydatnić, iż menu z drobnych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż wyszukane kolacje, a jednocześnie daje więcej możliwości dobrania ich do tendencji żywieniowych uczestników imprezy. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to częstokroć bywało największą komplikacją przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]