Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Skieruj się tu jeżeli chcesz zlecić catering firmowy.

Negocjacje biznesowe, konferencja lub warsztaty – każda poważna firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego typu. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli planowane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można spożyć w mgnieniu oka

Konferencje i szkolenia biznesowe to eventy trwające z reguły po 8-10 godzin, częstokroć nawet przez 3-4 dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy program prelekcji, między którymi przewidziane są maksymalnie dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść kompletny obiad w okolicznej restauracji. Dlatego konieczne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie garnituru i rąk. Usługa cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Czy opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Poza tym jest to także szansa rozmowy z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie tematów poruszanych na szkoleniu. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który można spotkać na stołówkach firm, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów lub płatnych kursów nie mogą wszak pić z papierowych kubeczków, jedząc zakupione po drodze w sklepie bądź przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał też o dobrym samopoczuciu partycypantów.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]