Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Złóż wizytę w pracowni architektonicznej Kraków - tu uzyskasz rzetelną poradę specjalistów.

Pracownia architektoniczna świadczy szeroki wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domu, ale też adresuje swoją ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie sprawuje kontrolę nad przebiegiem robót, planuje odnowę budynku bądź proponuje aranżację już istniejących domów, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię nieszablonowe, pomysłowe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle innych domków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a przy tym praktyczny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z najświeższymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi żłobki, kawiarnie, apartamenty pod wynajem i budynki rekreacyjne. Układ przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować obszerne i funkcjonalne garderoby, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]