Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Szukasz szczegółowych informacji dotyczących automatycznej windykacji należności? Zajrzyj na https://flobo.io

Przedsiębiorcy cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas tracony na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla hoteli, szkół i firm usługowych

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, tym samym bardzo dobrze zda egzamin w szkołach prywatnych bądź językowych, czy tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]