Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

oświetlenie do autobusów

Niesłychanie ważnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł lub zlekceważenie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie być przyczyną niebezpiecznej sytuacji na trasie, co nierzadko kończący się wypadkiem. Używanie najwyższej jakości niezawodnego oświetlenia jest istotne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe codziennie bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z polskich producentów kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Producent oświetlenia dla automotive i mobility – nie tylko lampy boczne, przednie i tylne

W praktyce w portfolio OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, OE Industry produkuje również LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami off-road, specjalnymi czy agro. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez nieliczne służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał też o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które znacząco poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających wiele dni w trasie. A to zaledwie część produktów OE Industry.

OE Industry zrealizuje każdą wizję klienta

Kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy wcielić w życie zamysł zamawiającego, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, poprzez budowę prototypu, aż po certyfikację reflektora. Spółka świadczy także wsparcie posprzedażowe. Wskutek dokładnych analiz potrzeb swoich kontrahentów, silnego naciskowi na kompleksowe testowanie nowych produktów, jak również budowania doświadczonej kadry fachowców, spółka OE Industry zyskała pozycję światowego lidera w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasze dane:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]