Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Oferta wypraw w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą doceniającym dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy kierowane przez kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Przygotowujemy wyprawy, które prowadzą na pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają dynamiczny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to oferta dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne doznania. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w trudnych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników znających dogłębnie charakter górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]