Producent okien drewnianych a renowacja zabytków

Producent okien drewnianych a renowacja zabytków

Wszystko o producentach stolarki okiennej odszukacie na https://www.oknostol.com.pl.

Ekologiczne okna drewniane są bardzo szykowne i wytrzymałe. Pasują do każdej konstrukcji – od staroświeckich domów po minimalistyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one chętnie wybierane w Polsce?

Producent okien drewnianych – okna wyjątkowo estetycznie

Współcześnie okna drewniane są wytwarzane z użyciem najnowszych technik, co sprawia, że charakteryzują się najniższym współczynnikiem przenikania ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a mycie jest bezproblemowe. Okna drewniane prezentują się bardzo pięknie, posiadają lśniącą powierzchnię, najwyższej jakości uchwyty. Mogą być wykonane zarówno z drewna polskiego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Tradycyjne gatunki w połączeniu z awangardowymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – drewno jako komponent organiczny

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system szyb zespolonych, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je dowolnej obróbce. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia także wytrzymałe schody, doskonałe do stuletnich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako materiał organiczny jest całkowicie ekologiczny, zdaje egzamin przy pracach konserwatorskich lokali mieszkalnych. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać wysokogatunkowe, solidne i harmonijne surowce drewniane.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]