Co daje wynajem szalunków?

Co daje wynajem szalunków?

Nie czekaj! Wybierz jedyną taką ofertę! Wynajem szalunków w najlepszej cenie.

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest cement – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, ale spotyka się też konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy również plastiku. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Jednak z uwagi na spore ceny nie zawsze firmy remontowe posiadają swoje szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mogą wszak zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

W jakich sytuacjach wybrać wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków okaże się dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, dobrze sprawdzić atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Przede wszystkim ze względów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy w sezonie będzie bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze nadmienić również o funkcjonalności, ponieważ przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może generować pokaźne koszty.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy gwarancję tego, iż szalunki będą wytrzymałe i funkcjonalne. Bardzo istotna okaże się również dbałość o kontrahenta – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wątpliwości warto z kolei skorzystać z internetu, by sprawdzić, co o usługach danego przedsiębiorstwa myślą wcześniejsi kontrahenci.

Nasze dane:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]