Budowa domów drewnianych – nowoczesność, funkcjonalność, estetyka

Budowa domów drewnianych – nowoczesność, funkcjonalność, estetyka

Na http://domygoralskie.com dowiesz się, komu zlecić budowę nowoczesnych domów drewnianych.

Bardzo dużo osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się zrealizować to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie dominowały domy mające kształt klasycznego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się również ogromnymi stratami energii. Aktualnie wygląda to zupełnie inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy wybudowane z drewna, które stanowią połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy wznoszone z drewna to teraz doskonały przykład na to, jak efektywnie można łączyć klasyczny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak na ogół określa się także styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach , który pokryto gontem, balkon bądź weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają również inne nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być także energooszczędny. W tym celu architekci stosują dość zwartą bryłę budynku, polecają dobór właściwych okien oraz odpowiednie ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się często w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, gdzie leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjalistom

Przygotowanie doskonałej jakości projektu domu drewnianego, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do prostych. Dlatego najrozsądniej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Nasze dane:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]