Wnętrza w południowym stylu – o wewnętrznych okiennicach typu shutters

Wnętrza w południowym stylu – o wewnętrznych okiennicach typu shutters

Jeśli chcesz kupić shuttersy wewnętrzne, odwiedź ten adres.

Planując wystrój wnętrza, z reguły nie przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. Zazwyczaj wybiera się klasyczne rozwiązanie, czyli zasłony i firanki, które niekiedy łączone są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno mało znane nad Wisłą rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowinka w polskich domach

Główną cechą shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, iż poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych poruszają się i można ustawiać je pod rozmaitymi kątami, zależnie od potrzeb mieszkańców. Wytwarza się je z polichlorku winylu (PCV), listw drewnianych, a także z płyt pilśniowych. Shuttersy montuje się z reguły na oknach, jakkolwiek jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach oraz w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda dodatek na okna, który w naszym budownictwie widuje się nadal stosunkowo rzadko, ale każdy z nas zapewne kina czy ekranu telewizora, bowiem te okiennice są bardzo popularne na obszarach z gorącym klimatem, czyli w Nowej Zelandii czy Afryce Południowej.

Shuttersy wspaniale komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko znakomicie wyglądają, lecz mają także praktyczne zastosowanie. Dzięki nim można pasywnie regulować użycie padającego światła: w upalne dni ograniczać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zatrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów wnętrz i można założyć je na zdecydowanej większości okien. Wytwarza oraz instaluje się je na zlecenie, co sprawia, iż są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niezwykle ciekawy wygląd, przez co wpływają na podniesienie wartości posesji. Warto także zaakcentować, że shuttersy są regulowane bez wykorzystania łańcuszków, co rodzice ciekawskich dzieci czy posiadacze psotnych zwierzaków, które zerwać sterczące łańcuszki, uznają z pewnością za dodatkową zaletę.

Nasze dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]