Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Supermarket czy sklep z winem? Gdzie kupować ten alkohol?

Z aktualnym asortymentem sklepu z winem online zapoznasz się na www.winnica.krakow.pl.

Wino to niezrównany współtowarzysz wytwornych obiadów, firmowych eventów oraz imprez okolicznościowych. Istnieje tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a gama aromatów, smaków i różnica cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest prawdopodobnie największa wśród wszystkich alkoholi.

Potrzebujesz wina o oryginalnym smaku? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Kupując wino dla własnej przyjemności albo szykując ważną uroczystość zazwyczaj sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym supermarkecie. Kupimy tam najpopularniejsze wina w niskiej cenie, aczkolwiek raczej nie znajdziemy tam trunków o unikalnym aromacie. Na dodatek częstokroć podczas zakupów jesteśmy skazani tylko na informacje na etykiecie, gdyż kadra sklepu zwykle nie posiada stosownej wiedzy, żeby rzetelnie pomóc w doborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na perfekcyjnym doborze wina pod planowane danie lub które poszukują nowych, ciekawych aromatów wina, powinni więc zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą wina.

Sklep z winem z Krakowa – wino, szkolenia oraz degustacje

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica oferuje nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z całego świata (m.in.. z Niemiec czy z Rumunii, ale także miody pitne, cydry i nalewki oraz ręcznie produkowane czekolady. W ofercie sklepu znajdują się też wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które znakomicie nadają się na spotkania z pokaźną ilością gości i których atutem jest korzystny stosunek jego kosztu do objętości oraz jakości trunku. Krakowska Winnica sama importuje wina, więc dostępne są tu alkohole nie spotykane zwykle na polskim rynku. Winnica organizuje także degustacje i szkolenia, a na specjalne zamówienie odnajduje i ściąga do Polski perfekcyjne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można kupić wino online, a także skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na przesłaniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Nasze dane:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]