Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Sprawdź, gdzie kupić słoje z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, kompotów, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]