Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Zobacz, gdzie zamówić butelki 0,5l w hurcie, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą potężne marki, jest to równolegle branża, w której idealnie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim ekologicznym, pysznym lub unikalnym wyrobem. Przeznaczona na handel żywność musi być opakowana tak, żeby towar długo zachował świeżość, a zatem najlepiej w szklane butelki oraz słoje. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie to sposób na redukcję kosztów

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dostawców kierowane do klienta indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. żurek, piwo kraftowe albo marmolady, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest tym samym dla niego nie tylko metodą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach zwykle można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu również otrzyma towar szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz słoiki oraz butelki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania wina, soków bądź piwa. Dowożone są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 500, 1300, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać zamówiony towar osobiście ze składu sprzedającego. Wraz z paletą butelek oraz słoiczków hurtowo można również kupić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]