Serwetki papierowe – jednorazowe, dekoracyjne lub do dyspenserów

Serwetki papierowe – jednorazowe, dekoracyjne lub do dyspenserów

Dowiedz się więcej o serwetkach papierowych na verdeavis.pl/higiena/serwetki-obiadowe.html.

Serwetki gastronomiczne to materiały higieniczne, które powinny być częścią wyposażenia każdej herbaciarni, baru lub innego lokalu podającego pożywienie. Jakie typy serwetek są zwykle wykorzystywane? Na co należy zwrócić uwagę podczas zamawiania tego produktu?

Serwetki papierowe – gdzie się je stosuje?

Serwetki papierowe są wykorzystywane w różnego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez pizzerie, przedszkolne i uniwersyteckie stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po puby. Te jednorazowe artykuły higieniczne wspaniale zastępują klasyczne chusteczki wyprodukowane z materiału, a zarazem pozwalają znieść koszty ponoszone na magazynowania i ich prania. Na rynku obecne są różnego rodzaju serwetki papierowe – 1-warstwowe chusteczki dyspenserowe przeznaczone do restauracji samoobsługowych, a także mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się w trakcie używania, dzięki czemu świetnie spełniają swoje zadanie.

Papierowe serwetki – postaw na najwyższą jakość

Chciałbyś wyposażyć swoją restaurację w wysokiej jakości serwetki jednorazowe? Rozważ zakup tych, które są dozowane pojedynczo. Umożliwia to uzyskanie znacznych oszczędności, ograniczając zarazem ilość generowanych odpadów. Często wykorzystywane są również dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w wielu kolorach do wyboru – są one wytwarzane dla restauracji, w których nadzwyczaj ważne jest wywołanie najlepszego wrażenia. Wypada osobno napomknąć o składanych papierowych serwetkach firmy Tork, które wyróżniają się wysoką solidnością oraz niebywałą wręcz chłonnością. Produkty te można kupić zarówno w wersji do popularnych dozowników na stolik (horyzontalnych i wertykalnych), jak i dozowników na bar czy do zabudowy.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]