Nowoczesne elementy konstrukcyjne – kątowniki aluminiowe

Nowoczesne elementy konstrukcyjne – kątowniki aluminiowe

Jeśli chcesz kupić kątowniki aluminiowe, zobacz tutaj.

Specjalistyczne komponenty wykonane z aluminium gwarantują stabilność konstrukcji, dzięki czemu mają bardzo szerokie zastosowanie. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – ceowniki i dwuteowniki

Kątowniki aluminiowe to podzespoły konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Charakteryzują się dużą długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Dzięki aluminiowej konstrukcji są w stanie wytrzymać nawet ekstremalne warunki i nie ulegają korozji. W grupie kształtowników wyróżniamy także inne rodzaje komponentów – np teowniki i zetowniki. Kątowniki można nabyć nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale również online. W sklepach internetowych oferowane są produkty o różnej wielkości, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 80 mm x 80 mm, co zapewnia idealne dopasowanie do indywidualnych wymagań odbiorców. Kątowniki oferowane online są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – do produkcji stelaży maszynowych i regałów

Kątowniki aluminiowe stosowane są w wielu sektorach gospodarki, m.in. w branży motoryzacyjnej, przemysłowej czy wystawienniczej. Używa się ich do produkcji stelaży maszynowych, witryn, rolet itd. O tak uniwersalnym wykorzystaniu przesądza przede wszystkim surowiec, z którego są zrobione. Aluminium jest bowiem nie tylko niezwykle odporne i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz swobodnie kształtować przez gięcie.

Nasze dane:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]