Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Dalsze informacje o maseczce wielokrotnego użytku.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, pod każdym względem odmieniła nasz bieg życia i relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność używania określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do przychodni lub urzędu, gdzie przeważnie spotykamy większe grono ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa zakładać na usta i nos maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z bawełny?

Trwała przyłbica ochronna chroni tak samo jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed stycznością z patogenami równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania nos i usta, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi zaletami są wygoda, trwałość oraz zaledwie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana wiele razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą całość można także czyścić ręcznie (nawet 30 razy) w wodzie z mydłem.

Przyłbica ochronna – dla osób w podeszłym wieku i sportowców

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby powyżej 60 roku życia, chorujące na astmę, mające ukończony 50 rok życia bądź aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać ochronne maseczki podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Młodzież na pewno uzna za plus też to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]