Kontenery na złom i gruz – niezastąpione na placach budowy

Kontenery na złom i gruz – niezastąpione na placach budowy

Jeśli szukasz kontenera na odpady, skieruj się tu.

Nie wszystkie odpady powinny trafić do pojemników na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to najczęściej tych, które są wytwarzane podczas wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, jak również odrzutów industrialnych. Należy je odwozić do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane recyklingowi zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z składowaniem i przewozem śmieci. Żeby się przed nimi ustrzec, trzeba zaopatrzyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na odpady

Najprostsze kontenery otwarte są przeznaczone do przechowywania i przewozu gruzu, starych mebli, opakowań i podobnych odpadów. Dodatkowo dostępne są również kontenery uszczelniane, które doskonale zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (m.in. tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, takie jak trociny, wióry metalowe bądź granulaty. Ich załadunek ułatwia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla ekip sprzątających i przedsiębiorstw budowlanych

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są różne podmioty. Wśród nich można znaleźć m.in. przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem mieszkań, a także wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się podmioty świadczące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Użyczają je one swoim klientom, a po wypełnieniu transportują do miejsca legalnego ich przechowywania bądź recyklingu.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]