Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Jeśli chcesz kupić kontener na odpady, koniecznie wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]