Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Citroen części. Zdobądź więcej wiadomości.

Citroen to marka z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad znana dobrze polskim kierowcom. Jej samochody w Polsce są doceniane ze względu na wysoką dostępność, przystępną cenę oraz przede wszystkim za sporą ilość warsztatów wyspecjalizowanych się w ich serwisowaniu. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C-Elysse, C7, C8, Jumper, C-Crosser, Saxo, Xsara, Xantia i Nemo. Rzecz jasna, podobnie jak pojazdy pozostałych marek, ulegają one awariom, dlatego posiadacze samochodów z francuskiej stajni muszą przygotować się na to, że z czasem będą musieli kupić części zamienne.

Części zamienne Citroen, które często kupujemy

To, które części często odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione głównie od danego modelu – każdy z nich ma swoją specyfikę, z której wynikają inne awarie. Na początku trzeba na pewno wspomnieć o płynach, które zużywają się w wyniku codziennej eksploatacji auta. Są to przede wszystkim płyn hamulcowy, płyn chłodniczy, czynnik chłodniczy w klimatyzacji oraz olej silnikowy. Regularnych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno zaniedbywać, wymagają również moduły układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Gdzie łatwo i tanio kupić części do Citroena?

Najodpowiedniejszym wyborem są zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, często produkowane w chińskich manufakturach, w niektórych przypadkach cechują się niską jakością, co negatywnie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. W związku z tym właściciele aut Citroen części zamienne powinni nabywać w sklepach specjalizujących się w sprzedaży modułów do francuskich samochodów. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie niezbędne części można zakupić online.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]