Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Chcesz zamówić etykiety na wódkę weselną? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku jednym z najchętniej wręczanych i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na urodziny, ślub czy osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na weselach alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, umieszczając na nich informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dniu ślubu czy imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych barwach i wzorach, więc bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – ozdób własne przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można dekorować butelki w domowej piwniczce. Jeżeli samodzielnie przetwarzasz soki, wina czy nalewki, a potem dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi przy różnorodnych okazjach, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]