Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Dowiedz się więcej o drzwiach wewnętrznych dwuskrzydłowych na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto wybrać drzwi drewniane?

Drewno to ekologiczny materiał, który wykorzystany jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, że staje się ono bardziej intymne i ciepłe, a odpowiednio pielęgnowany przetrwa w nienagannym stanie nawet kilkanaście lat. Obecne techniki pozwalają bardzo dobrze łączyć właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i dużą ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się dobrą izolacją termiczną i niskim stopniem rozszerzalności – tzn. nie deformują się. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach rozmaitego typu – zarówno zaaranżowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce retro. U producentów dostępne są drzwi drewniane wykonane z sosny, mahoniu czy dębu, zabezpieczone lakierami na bazie wody, wzory bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i wiele innych typów, które zachwycają estetyką i bardzo dobrze się prezentują przez dziesięciolecia.

Drzwi drewniane dla wszystkich mieszkań

Chciałbyś zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych rozmiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji wypada zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, fachowe konsultacje, jak również opcję zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do najróżniejszych zamierzeń zamawiającego i np. wypełnić je szkłem – między innymi szybami bezpiecznymi, ornamentowymi lub wypukłymi, co bez wątpienia zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]