Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Dalsze informacje o baniaku na wino.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – niecodzienny upominek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin czy zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół balon do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]