Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn ulokowana jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, że na rozmowę z prawnikiem można bez trudności dojechać z każdej części Krakowa, jak również innych miejscowości województwa małopolskiego, a także śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Kancelaria prawna w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są głównie osoby, które posiadają kredyty frankowe lub polisolokaty. Są to też właściciele firm i spółek, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria ma szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce jest niewiele osób, mających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także unieważnienia bądź odwalutowania kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.