Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Chcesz kupić kolczyki? Kliknij tu

Srebro to najpopularniejszy wśród wytwórców kolczyków surowiec. Nie powinno to oczywiście dziwić, gdyż naprawdę ma sporo zalet. Koszty jego zakupu są dużo niższe niż żółtego kruszcu, a jest kruszcem szlachetnym, zatem nie rdzewieje i długo nie traci swoich właściwości. Srebrne kolczyki są również lubiane z uwagi na bezpieczeństwo ich używania – bardzo zmniejszają bowiem ryzyko pojawienia się infekcji. Jako że są bardzo ciekawą opcją dla poszukujących niestarzejącej się i wytrzymałej biżuterii, warto napisać kilka słów o tym, w jakich sklepach je kupować i jak dbać o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – gdzie kupować?

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich wszyscy znajdziemy coś dla siebie – tak zwolennicy sprawdzonych pomysłów, jak i panie, które lubią raczej eksperymentalne projekty. Przed kupnem danych kolczyków dobrze zatem sprawdzić, co oferują nam poszczególni producenci. Trafionym rozwiązaniem na pewno będzie kupno online – szczególnie, jeśli zależy nam na znalezieniu oryginalnych wzorów srebrnych kolczyków.

Jak konserwować srebrne kolczyki?

Mimo wielu plusów, srebro wykazuje również słabsze strony. Najważniejszy jest fakt, że srebrne kolczyki po jakimś czasie ciemnieją. Łatwo tego uniknąć regularnie czyszcząc je specjalnymi preparatami i trzymając w bezpiecznych pudełkach. Nigdy nie wykorzystujmy jednak do ich czyszczenia detergentów, bo potrafią uszkodzić ich powierzchnię.