Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Dalsze informacje o kolczykach z cyrkoniami.

Dawnymi czasy wierzono w magiczną moc biżuterii, która pełniła rolę talizmanów. Obecnie służy ona głównie jako zdobniczy dodatek. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, zakładamy je dla podkreślenia charakteru naszej kreacji. Ale dla niektórych biżuteria to coś więcej niż tylko estetyka. Wspomniane już przykładowo kolczyki z cyrkoniami powinny współgrać z aktualnym samopoczuciem kobiety, która je nosi. Biżuteria służy podkreśleniu naszej urody. W związku zakup kolczyków z cyrkonii jest świetną decyzją, ponieważ są eleganckie, a jednocześnie dobrze komponują się z każdym strojem.

Jakie można spotkać zapięcia do kolczyków z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Rożne modele różnią się jednak kształtem, kolorem, a także typem zapięć. Na podstawie tego kryterium można wydzielić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – chyba najbardziej znane zapięcie kolczyków, noszony jeszcze nasze babcie. Drucik z haczykiem na końcu genialnie nadaje się do długich wzorów. Jeśli preferujemy kamienie, które połyskują, jak kolczyki z cyrkoniami, to ten rodzaj będzie najlepszym pomysłem.
  • klips – dla tych, którzy nie mają przekłutych uszu alternatywą są zapięcia kolczyków z cyrkoniami typu klips. Elementem trzymającym ozdobę na uchu jest sprężynujący drut, który dociska zapięcie z obu stron ucha.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]