Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

srebrna biżuteria, biżuteria srebrna sklep internetowy

Jest z nami od wieków i pomimo dostępności wielu innowacyjnych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest pewnego typu ozdobą człowieka i pozwala na oddanie swojego ja. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię równie chętnie zakładają panie oraz mężczyźni, maluchy i ich rodzice, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dziesięcioleci?

Dlaczego warto wybrać srebrną biżuterię?

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak zwiększyć żywotność?

Srebro posłuży wiele czasu, ale należy odpowiednio je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona zarysować albo uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z delikatną tkaniną – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]