Kolczyki z koralem

Kolczyki z koralem

Kolczyki z koralem kupisz na www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii powinny znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i władzę. Dawniej, korale były wieszane nad łóżeczkiem noworodków w celu ochrony przed złą energią. Stosowane były do leczenia chorób gardła, a także do tamowania krwotoków. Według części osób, koral redukuje stresy i sprzyja życiu rodzinnemu. Pomaga również w rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nie są ani za bardzo ozdobne, ani nadmiernie skromne. Taki rodzaj biżuterii można zakładać codziennie, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Świetnie pasują do ludowych stylizacji.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]