Kolczyki srebrne

Kolczyki srebrne

Potrzebujesz kolczyków? Wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki.

Kolczyki to najbardziej popularny, jak również najczęściej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Popularność zawdzięczają pewnie ogromnej różnorodności wzorów, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki są noszone od zawsze i trudno sobie obecnie bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najpopularniejsze są zapewne kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Rodzaje srebra w kolczykach

Najczęściej spotkać możemy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro próby 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo efektowne jest również też srebro rodowane pokryte cieniutką warstewką tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii barwę białego złota i jednocześnie chroni metal przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest także srebro szczotkowane o intrygującej matowej powierzchni oraz oksydowane srebro w grafitowym kolorze.

Rodzaje zapięć

To, jakie zapięcie wybrać w kolczykach zależy od upodobań osoby, która je będzie nosić. Na rynku dostępne są 2 rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które z kolei występują w różnych odmianach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Zróżnicowanie rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]