Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

Zobacz kolczyki bigle na https://www.bizutik.pl/kolczyki/bigle.

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie i metale. Istotne są bowiem zarówno ich wzory, ale również względy praktyczne – kolczyki, których nie nosi się wygodnie bez wątpienia nieczęsto będą wyjmowane z pudełka. Z tego powodu wybierając biżuterię warto dowiedzieć się, który typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, klipsy oraz bigle. Który typ będzie trafionym pomysłem? Dobrze między innymi postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne oraz doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla pań o dość kanciastej twarzy – są długie, więc nadają twarzy ostrości. Świetnie będą się także prezentowały na owalnej twarzy – zwłaszcza, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto oczywiście nadmienić, iż klientki o nieco odmiennej twarzy także mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy model.

Kamienie wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależne jest od ich ceny oraz fantazji jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz minerałami syntetycznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie warto wybrać? To sprawa indywidualnych preferencji – czasem lepiej wyglądać będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się kamień syntetyczny, zatem zakup kolczyków należy przeanalizować samemu.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]