Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Doskonałym prezentem dla eleganckiej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka doskonale harmonizują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy więc, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, posiadające znakomite parametry optyczne. Migoczą pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą wspaniale imitować drogocenne kryształy, używane są więc jako detal zdobniczy. Na rynku znajdziemy również kolorowe odmiany cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich składników można uzyskać poniższe zabarwienia: szafirowy, pomarańczowy, oliwkowy, brązowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te połyskujące dodatki są mocne i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, kolii oraz naszyjników. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych rozmiarach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wyśnioną i elegancką biżuterię. Klientki często wybierają minimalistyczne kolczyki, jak również te obficie upstrzone cyrkoniami.