Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem

Biżuterię z koralem kupisz na www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, czyli amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie stroju

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej występuje w barwach białych, łososiowych i różowych. Rzadziej przyjmuje odcień niebieski.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom cierpiącym na niedokrwistość, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i polepsza płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]